• سهام عدالت به چه کسانی تعلق میگیرد؟

  رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: افرادی از نظر این سازمان مشمول نهایی سهام عدالت هستند که در سالیان گذشته فرم‌های مربوط را پر کرده باشند و پس از طی مراحل مختلف و ارسال مدارک لازم، کاغذی را دریافت کرده اند که به منزله ثبت نام نهایی سهام عدالت است.
 • آینده بورس تحت تاثیر منفی ادامه ابهامات بانکها

  در نامه دبیر کل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران به رئیس کل بانک مرکزی آمده است: توقف طولانی مدت بانکی‌ها در بورس و ادامه ابهامات در این زمینه، باعث بی‌اعتمادی سهامداران و سرمایه‌گذاران به این صنعت شده است و موجب افزایش ریسک بازار خواهد شد.
 • انگار خاک مرده در تالار شیشه‌ای پاشیده‌اند

  معامله‌گران بورس تهران امروز نظاره‌گر بازاری کم‌عمق همزمان با عرضه اولیه ۸۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی دارویی برکت بودند، بازاری که به علت فقر نقدینگی گویی خاک مرده در آن پاشیده شده است.
 • المانیتور:

  ۲.۲ میلیارد دلار پول سهامداران ایرانی بلوکه شده‌است

  المانیتور با اشاره به انتقادهای مطرح شده از بسته نگه داشتن طولانی مدت نمادهای بورسی در ایران نوشت:ارزش بورسی نمادهایی که عرضه آنها تنها در بورس تهران متوقف شده به ۷۲۰ تریلیون ریال (۲.۲ میلیارد دلار) می رسد.
 • تردید در بازگشت صادرات به بورس

  با وجود انتشار گزارشهای لازم توسط دو بانک ملت و تجارت در کدال و بازگشایی نماد آنها در بورس، تاکنون خبری از انتشار گزارش حسابرسی شده ۶ ماهه و عملکرد ۹ ماهه بانک صادرات در کدال برای بازگشت به تالار شیشه‌ای شنیده نمی‌شود.
رفتن به بالا